Blog Detail

Przeczytaj !!! Polecam!!!

04 Lis 16
admin
No Comments
źródło: google

źródło: google

Ostatnio przeczytałam książkę autorstwa młodego duchem Ricka Riordana, pt. „Magnus Chase i Bogowie Asgardu : Miecz lata”.

Utwór napisany prostym, zrozumiałym  językiem i ciekawym stylem, opowiada o losach bezdomnego nastolatka, który okazuje się był półbogiem. Jego losy zaczynają się od odnalezienia Miecza Lata – broni swojego ojca – nordyckiego boga. Chłopak umiera. A potem dalej śledzimy jego fantastyczne i niesamowite losy, także musi się zmierzyć z własnymi lękami, a wszystko po to, żeby opóźnić Ragnarök.

Czy uda się temu charyzmatycznemu, sarkastycznemu, szczeremu do bólu nastolatkowi? Zachęcam do przeczytania książki, które śmiało mogę określić moją ulubioną.

Zuzanna Sakowicz kl. IIc

Regina Brett – „Jesteś cudem”

źródło: google

źródło: google

  Ostatnio przeczytałam książkę pt. „Jesteś cudem” autorstwa Reginy Brett. Bardzo mi się spodobał przekaz treści  na podstawie umieszczonych w nagłówku cytatów, a następnie rozwinięcie na podstawie własnych obserwacji autorki. Książka jest popularna na całym świecie.

     Dlaczego według mnie warto ją przeczytać? Warto ją przeczytać, ponieważ zawarte są w niej rady na całe życie np. jak możemy być szczęśliwi – to wszystko zależy od nas. Pisarka opisuje też swoje kolorowe życie, które poprzez przeczytanie dzieła Reginy ma rozpromienić również nasze.

     Bardzo chciałabym polecić wszystkim tę książkę, ponieważ rady, które udziela Regina Brett są sensowne i przydatne w każdej sytuacji z życia. Jeżeli są osoby, które chcą odnaleźć w sobie szczęście, ale potrzebują pomocy to serdecznie polecam właśnie tę książkę.

 

Oliwia Dykaw kl. IIc

żródło:google

żródło:google

Chciałabym zachęcić Was do przeczytania książek Tolkiena „Władca pierścieni” i „Hobbit”

źródło: google

źródło: google

Autor opisał w nich fantastyczny świat, w którym nie brakuje dziwnych stworów, krasnoludów, elfów ale także ludzi . Książka „Władca pierścieni” opisuje jak oprzeć się pokusom tego świata. Oprócz wspaniałej historii i niesamowitych opisów, autor dołączył swoje rysunki map, które jeszcze lepiej pomogą nam wniknąć w świat „Śródziemia”.

Halszka Kościelska II b