Pracowity dzień Świętego Mikołaja

07 Gru 15

„Pracowity dzień Świętego Mikołaja”

4 grudnia 2015 roku, do Przedszkola nr 2 im. Jana Brzechwy w Czarnkowie zawitały  Mikołaje wraz z elfami i wróżkami. Przebrani uczniowie Publicznego Gimnazjum w Czarnkowie przeczytali bajkę pt. „Pracowity dzień  Świętego Mikołaja”. Przedszkolaki z  zapartym tchem i  dużym zaangażowaniem słuchały opowieści i nagrodziły młodych aktorów gromkimi brawami.

Mikołaje wraz ze swoimi pomocnikami rozdawały z wielkich worków zabawki poszczególnym grupom. Starszaki i dzieci czteroletnie bardzo ucieszyły się na widok Świętego Mikołaja, niestety najmłodsi wychowankowie przedszkola, uczęszczający do żłobka bardzo się wystraszyli, płakali i przytulali się do swoich opiekunek, lecz po chwili ich strach minął i z wielką ciekawością oglądały nowe zabawki. Wizyta w przedszkolu na bardzo długo pozostanie w naszej pamięci i mamy nadzieje, że przedszkolaki  także będą ją mile wspominać.